dron logo

DronDron.pl

Filmowanie Dronem

Profesjonalny operator UAV z Warszawy

Cześć!

Mam na imię Marceli i latam dronami od 2013 roku.

drone horizontal line

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą profesjonalnych usług filmowania i fotografowania przy użyciu dronów marki DJI

Moje Projekty


video player

87

Dni zdjęciowych rocznie

drone

945

Godzin lotu


clapper board

200+

Skończonych filmów

director chair

70+

Zadowolonych Klientów

CENNIK MOICH USŁUG

drone horizontal line

Poniżej zobaczysz rodzaje usług i ceny

Operator Drona

drone

Operator drona to wymagający zawód. Większość operatorów dronów to niestety amatorzy, którzy kupili sobie w sklepie drona wierząc, że sprzęt sam zrobi robotę. Nic bardziej mylnego. Nawet największy i najbardziej skomplikowany dron nie zastąpi wiedzy z zakresu filmowej sztuki operatorskiej. Ja tą wiedzę posiadam i chętnie się nią dzielę. Zdobyłem przy tym wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Przede wszystkim posiadam jednak ponadprzeciętną wrażliwość i talent niezbędne przy każdej pracy w dziedzinie sztuk filmowych.

 • od 1499 pln netto
 • Mega pakiet
 • 6 lotów po 20 minut
 • Duuuuuużo materiału w 4K
 • Dla tych co palą hajsem w kominku
 • Jeszcze coś super
 • Greatest Support

Cały Dzień/1499

Fotografia Lotnicza

photo focus

Moje drony nagrywają 25 zdjęć na sekundę w jakosci 4K. Jeśli jednak nie potrzebujesz filmu a fotografię, to nie ma problemu. Zrobię też zdjęcia! Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) – zbiór wielu różnych technik, których celem jest zarejestrowanie trwałego, pojedynczego obrazu za pomocą światła. Ten tekst jest tu tylko dla indeksu google 🙂

 • od 899 złotych netto
 • dwa loty po 20 minut
 • łącznie 20 minut materiału źródłowego
 • 4K! jakość ostra jak żyletka!
 • Najczęściej wybierany plan
 • Dojazd na terenie warszawy w cenie
 • Najlepszy stosunek ceny do jakości
 • Great Support
 • Serio, lepszej ceny nie da rady

Dwie Baterie

Montaż Filmów

photo focus

Zobacz moje portfolio. Przedstawiam w nim gotowe filmy z drona jakie zamówili u mnie moi klienci. Oferuję Ci nie tylko nagranie z drona. Na ziemi radzę sobie z kamerą równie dobrze co w powietrzu. Montaż filmowy to specjalność mojej firmy – www.studiorondo.pl Jeśli potrzebujesz kompleksowej obsługi, to świetnie się składa. Moi montażyści zajmą się Twoim projektem. Wspólnie przeprowadzimy Cię przez cały etap postprodukcji. Montaż filmów to nasza ogromna pasja. Produkujemy też dużo bardziej skomplikowane filmy zarówno do internetu jak i do telewizji. Robimy to szybko i profesjonalnie.

 • od 499 pln netto
 • jeden lot / jedna bateria
 • około 10 minut materiału źródłowego
 • szybka akcja
 • dla tych co nie mają hajsu
 • Budżetowe rozwiązanie
 • jak zawsze Great Support

Mini Plan

 • Ceny za gotowy film dronem, z dojazdem na terenie Polski, wraz z montażem i oprawą graficzną oscyluje zwykle w okolicach od 2 do 7 tysięcy złotych netto. Podobnie spacer wirtualny złożony z kilku / kilkunastu panoram.
 • Montaż materiału również znajduje się w mojej ofercie. Montaż wyceniany jest indywidualnie. Zwykle zamyka się w przedziale 500 – 5000 złotych netto. Do filmu możemy też dodać oprawę graficzną – napisy, informacje techniczne, belki, podpisy, mapy, granice działek, itp. W kwestii montażu wspomagają nas specjaliści z firmy studiorondo.pl .
 • Mój cennik za latanie zaczyna się od 1500 złotych netto za cały dzień zdjęciowy. Wszystko zależy od skomplikowania misji, strefy lotu, poziomu ryzyka itp. W cenie dojazd na terenie Warszawy.
 • Robimy też Panoramy i spacery wirtualne w technologii HTML5 – gotowe do umieszczenia na Twojej stronie. Postprodukcję wyceniamy indywidualnie.
 • Zamawiając kilka filmów na raz otrzymasz dobry rabat. Zadzwoń, opowiedz o projekcie. Na pewno się dogadamy!

MOJA PRZYGODA Z DRONAMI

Zdjęcia i filmy lotnicze to jedna z gałęzi sztuki filmowej, której wykonywanie sprawia mi ogromną radość. Nagrywanie filmów dronem to moja ogromna pasja. Kocham to co robię i staram się być w tym najlpeszy. Jeśli potrzebny jest Ci profesjonalny operator drona z ogromnym doświadczeniem to dobrze trafiłeś.

drone horizontal line

Filmowanie dronami zainteresowało mnie w 2012 roku. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem jednym z pionierów tej dziedziny sztuki filmowej w Polsce. Przede wszystkim jednak jestem doświadczonym operatorem filmowym. Kończyłem Szkołę Filmową w Łodzi i wiem jak nagrać film z drona tak, żeby mój klient był zachwycony i wrócił do mnie z kolejnymi projektami. Jeśli to czytasz, to być może chcesz dołączyć do grona moich zadowolonych klientów? Obiecuję zrobić wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

drone mavic

Moje złote myśli, czyli...

Kilka artykułów dzięki którym ta strona daje się odnaleść w internecie

three drones

Czy drony spadają?

W trakcie swojej kariery zdarzyło mi się niestety rozbić kilka dronów. Były to zdecydowanie najbardziej stresujące sytuacje w całym moim zawodowym życiu. Każdy operator drona, który na co dzień robi filmy z lotu ptaka wie o czym mówię. Ten stres gdy tracisz łączność ze swoim samolotem jest nieporównywalny z niczym innym. Nie życzę nikomu, aby robiąc film z lotu ptaka musiał przeżywać to co ja przeżywałem gdy moje drony spadały. Każdy wypadek lotniczy był jednak dla mnie wielką nauczką. Wydarzył się po to, aby pokazać mi gdzie są moje granice, oraz czym grozi nieodpowiedzialność. Na szczęście w trakcie trzech wypadków jakie miałem w trakcie mojej przygody z filmowaniem dronami nikt nie ucierpiał. Straciłem jedynie drogi sprzęt, ale to jest nieistotne. Istotne jest jedynie zdrowie i bezpieczeństwo ludzi i obiektów na ziemi. Dlatego zawsze gdy robię filmy dronem bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze.

no drones sign

Ale po co mi operator?

Dlaczego mam wybierać usługi operatora Drona a nie samemu kupić swój quadkopter? To dobre pytanie. W końcu ceny Dronów są już obecnie dość przystępne. Dlaczego zatem mam wydawać pieniądze na wynajem operatora Drona a nie samemu kupić i nagrać to co potrzebuję? Powodów jest kilka.

 1. Po pierwsze drony spadają. Jak już wspomniałem wcześniej w swojej karierze rozbiłem kilka sztuk. Naprawy są kosztowne, o ile możliwe. Dron po lądowaniu w wodzie, o ile uda nam się go wyłowić nadaje się co najwyżej do postawienia na półce. Nie ryzykujesz zatem utraty sprzętu.
 2. Po drugie mam uprawnienia i mogę latać wszędzie. Osoba która nie posiada uprawnień nie będzie mogła wykonać większości prac chociażby z uwagi na zakaz latania nad ludźmi czy konieczność utrzymywania odpowiedniej odległości od budynków czy obiektów infrastruktury lotniczej. Ja, mając specjalne uprawnienia mogę wykonywać takie loty. Na dodatek wystawiam faktury Vat. Nie ryzykujesz zatem konfliktu z prawem, a Twoja firma dostaje legalny dokument kosztowy.
 3. Po trzecie – jestem z pasji i wykształcenia operatorem kamery. Kończyłem szkołę Filmową w Łodzi. Wiem jak komponować kadr, wiem jak to zrobić zgodnie ze sztuką operatorską. Z tej wiedzy żyję i mam się dobrze. Możesz zatem zaufać mojemu talentowi. Umiem to robić, robię i będę to robił dopóki zdrowie na to pozwoli. Zapraszam do współpracy!
three drones

Pasja do latania…

Filmowanie dronem to moja pasja. Latając dronem Czuję się jak ptak, a jednak cały czas stoję bezpiecznie na ziemi. Filmy z drona można łatwo zepsuć nie znając się na ruchach kamery. Ja te ruchy znam doskonale.

 • Operator drona to moje drugie imię. Jestem profesjonalny. Jestem jednym z kilkudziesięciu dostępnych w polsce wykształconym operatorem drona. Nie ma nas zbyt wielu, dlatego często filmy z drona wyglądają tak słabo. Montaż filmów to trudna dziedzina, w której również jestem wysokiej klasy specjalistą. Moje rodzinne miasto to Warszawa.

Urodziłem się w Warszawie i całe życie mieszkam w stolicy. Robię filmy. Film to moje trzecie imię, bo drugie, jak wspomniałem wcześniej to Operator drona 🙂

 • Profesjonalny operator drona i kamery, który poświęcił 10 lat swojego życia, aby być w tym miejscu,w którym jest obecnie, czyli robić to co kocha i zarabiać na tym pieniądze.
 • Filmy z powietrza, czy też jak kto woli filmy z lotu ptaka to dziedzina sztuki filmowej wymagająca specjalnych uprawnień. Posiadam oczywiście niezbędne świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego, oraz aktualne badania lekarskie. Bezpieczeństwo w trakcie wykonywania lotów dronem to sprawa najważniejsza.

Skontaktuj się z nami

email

marceli.gawrys@studiorondo.pl

adres

ul. Śliska 58 / 100, 00-826 Warszawa