Cześć, tu Studio Rondo

Zajmujemy się produkcją i postprodukcją filmów reklamowych, od pomysłu przez scenariusz, po premierę w internecie, TV oraz w kinie.

O nas

Dlaczego Studio Rondo?

Jesteśmy grupą zdolnych twórców - reżyserów, operatorów, montażystów, kolorystów, grafików, fotografów i producentów filmowych. Od 2007 roku robimy to co kochamy - dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości content i mamy z tego ogromną radość. Robimy to solidnie i terminowo, a nasze biuro jest na Rondzie ONZ. Zapraszamy do wspólnej podróży!

0 +
GOTOWYCH FILMÓW
0 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Kręci nas akcja 🙂

Zaufały nam setki klientów!

Średnia ocena: 4,8

Poznaj naszą ofertę

Filmy reklamowe

Chcesz zaprezentować swój produkt, usługę bądź ideę szerokiemu gronu odbiorców? Zależy Ci na efektywnej reklamie – takiej, która budzi emocje i skłania do działania? Film reklamowy to najbardziej skuteczna forma komunikowania się z rynkiem. A my umiemy w filmy od 2007 roku 🙂

Filmy korporacyjne

To historie przede wszystkim o ludziach. Wizerunek firmy jest tak samo ważny jak reklama produktu czy usługi. Dzięki nam możesz pokazać jak bardzo wartościowa jest Twoja firma i jak fajni ludzie ją tworzą.

Live Streaming

Nadajemy na żywo na dowolnych platformach social media jednocześnie: Youtube, Facebook, Instagram, Skype, Zoom, Teams, Clickmeeting itp. Pomagamy rozwijać Twój Biznes LIVE. Wybierz nas do realizacji spektakularnych transmisji na żywo.

Relacje z eventów

Zrealizowaliśmy już setki reportaży z fantastycznych wydarzeń w różnych miejscach globu. Zawsze zależy nam przede wszystkim na pokazaniu emocji jakie towarzyszyły w zorganizowanym przez Ciebie wydarzeniu.

Filmy i zdjęcia z drona

Wykonujemy nagrania i zdjęcia z powietrza. Nasi piloci posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia lotnicze, ale przede wszystkim wrażliwość i talent. Dodaj do swoich filmów oddech i nową perspektywę. Zobacz portfolio na www.drondron.pl.

Animacje 2D / 3D + lektorzy

Twoje filmy będą jeszcze lepsze dzięki dodaniu do nich animowanej oprawy graficznej. Nasi utalentowani graficy tworzą ruchome obrazy, które wkładamy do filmów. W naszym studio na Rondzie ONZ mamy też kabinę lektorską, Kliknij tutaj by przesłuchać nasz bank głosów. 

Zobacz naszą ofertę w formie spotu TV !

Nasze poprzednie Showreele z lat 2016 i 2018

Chcesz poznać nasz cennik?

Już wiesz, że chcesz zrobić z nami film, ale nie wiesz czy Twój budżet to wytrzyma? Spokojna głowa - realizujemy niewielkie produkcje filmowe już za kilka tysięcy złotych . Wypełnij ten formularz, aby pobrać dokument, który pokaże Ci co i ile mniej więcej kosztuje. Każdy film jest wyceniany indywidualnie, a nasz zespół filmowców i studio postprodukcyjne pozostają zawsze do Twojej dyspozycji.

Portfolio

Nasze wybrane produkcje

Tauron - Serwisanci 30"

XIAOMI Note 10 Pro - 45"

Ceneo - Postprodukcja

BlanX - Toothpaste spot 15"

Inwestycja Szypry - Property Shot

PCC Intermodal - Promo

Babyliss - Haircare products promo 30"

BlanX - Uwolnij uśmiech

Manhattan Icecream - Spot 30"

Skyn - Przyjemość 15"

Szybka wycena produkcji

Nasze filmy reklamowe są wynikiem opracowanej i przemyślanej strategii, tak aby mogły skutecznie i efektywnie osiągać cele biznesowe.